Zpět Hospodářské noviny Čtvrtek, 1. února 2018
Hledat Rubriky 1. 2.

Hospodářské noviny

Čtvrtek, 1. února 2018
Close
Inzerce
1. 2. 16:37 Úroky rychle neporostou, silná koruna udělá práci za ně
Hospodářské noviny
Centrální banka nebude pospíchat s růstem úroků. Ekonomika poroste, ale prudké posilování koruny sníží zisky firem. Intervence udělaly z Česka nákupní ráj, se kterým se srovnáváme dodnes. Třeba extrémně drahými nemovitostmi.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,84 +0,093%
USD 22,31 -0,287%
CHF 22,39 -0,219%
1. 2. 10:35 Komentář Slavomíra Horáka: Politická korektnost versus realita: Co s Krymem ve školním atlasu?
Hospodářské noviny
Mapy a atlasy mají zobrazovat daný stav, a ne to, zda s ním souhlasíme, či nikoliv. Po protestech Ukrajiny a Gruzie stáhlo ministerstvo školství nový atlas, který věrně odrážet současnou realitu kolem sporných území. Podobně by si ale mohli stěžovat na jedné straně arabské státy či Írán a na druhé Izrael. Takže tudy cesta nevede.
 To se mi líbí Odpovědět
Komentář Františka Bostla: Třídit odpad už umíme. Nastal čas naučit se eticky investovat 1. 2. 7:31 Komentář Františka Bostla: Třídit odpad už umíme. Nastal čas naučit se eticky investovat
Hospodářské noviny
Dává smysl vytřídit několik desítek PET láhví, a přitom investovat do firem, které našemu životnímu prostředí nenávratně ubližují a ničí jej? Přichází čas zamyslet se nad tím, jak a pro koho pracují naše peníze, naše úspory. I jediná správně investovaná koruna může pozitivně ovlivnit svět, ve kterém žijeme
 To se mi líbí Odpovědět
1. 2. 0:39 Komentář Luďka Vainerta: Když je "potírání korupce" výnosnější než burza...
Hospodářské noviny
Zavřít stovky prominentů a pustit je, až se začnou kát za korupci a vyplatí se závratnými sumami, je originální způsob, jak vylepšit rozpočet. Saúdové z obviněných dostali přes 100 miliard dolarů. Akce korunního prince, na kterou by si netroufl snad ani Putin, má ale i nepříjemné dopady.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 21. června 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat