Zpět Hospodářské noviny Středa, 14. března 2018
Hledat Rubriky 14. 3.

Hospodářské noviny

Středa, 14. března 2018
Close
Inzerce
14. 3. 2018, 18:10 Komentář Jiřího Chýly: Hawking varoval před umělou inteligencí, ale i géniové někdy nemají pravdu
Hospodářské noviny
Úmrtím Stephena Hawkinga ztrácíme člověka, který snad nejvíce ze všech fyziků dokázal oslovit širokou veřejnost. Jeho Stručná historie času se stala snad nejčtenější populární knihou o fyzice. Vůle, se kterou překonával stále se zhoršující zdravotní stav, byla neuvěřitelná.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,73 +0,307%
USD 22,76 +1,050%
CHF 22,88 +0,891%
14. 3. 2018, 16:09 Komentář Pavla Žamberského: Evropské dotace jsou zlo, vzdejme se jich dobrovolně
Hospodářské noviny
Stomilionová podpora pekárenské firmě Penam z koncernu Agrofert ukazuje, jak obludných rozměrů systém evropských dotací nabývá. Mnoho schopných lidí se dnes nesnaží uspět na trhu, ale vymýšlejí projekty, jak na ně dosáhnout. Přestaňme žebrat o z velké části naše vlastní peníze. Přestaňme živit armádu úředníků, která má celý proces na starost.
 To se mi líbí Odpovědět
Komentář ukrajinského velvyslance: Ruská past jménem Nord Stream 2 14. 3. 2018, 11:42 Komentář ukrajinského velvyslance: Ruská past jménem Nord Stream 2
Hospodářské noviny
Rusko pokračuje v hybridní válce nejen s Ukrajinou, ale s celou Evropou. A jedním z odvětví, kde se vedou boje, se již před drahnou dobou stal energetický sektor. Fakt, že se Rusko snaží budovat nové plynovody v době, kdy polovina existujících přepravních kapacit do Evropy zůstává nevyužita, jasně ukazuje na politickou motivaci takových kroků.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 2018, 6:30 Sloupek Martina Malého: Česko, šťastná země plná zahrádek a montérů s hoblíkem
Hospodářské noviny
České školství není příliš inovativní prostředí. Sem tam se ale objeví někdo, kdo má vlastní vizi, jak jej posunout směrem dopředu. Bohužel obdobnými nápady různé skupiny často sledují jen své vlastní zájmy.
 To se mi líbí Odpovědět
Saúdové ropě věří. Odložili obří úpis 14. 3. 2018, 0:00 Saúdové ropě věří. Odložili obří úpis
Hospodářské noviny
Rekordní úpis akcií se odkládá. Největší ropná firma světa Saudi Aramco by mohla jít na burzu až příští rok, nebo dokonce vůbec. Důvodem je růst cen ropy, díky kterému už Saúdská Arábie není pod tlakem opatřit si peníze jinak než prodejem "černého zlata".
 To se mi líbí Odpovědět
14. 3. 2018, 0:00 Komentář Danuše Nerudové: Česko na chystaném novém zdanění korporací v Evropské unii vydělá
Hospodářské noviny
Evropská unie se snaží zavést férovější pravidla pro zdaňování nadnárodních firem. Dá se předpokládat, že návrh Evropské komise má oproti minulosti nyní větší šanci na úspěch. Největším problémem je ale fakt, že ani nový návrh na rozdělení zisků mezi členské země neřeší jejich přesouvání mimo Evropskou unii.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 23. března 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat