Zpět Lidové noviny Čtvrtek, 16. ledna 2020
Hledat Rubriky 16. 1.

Lidové noviny

Čtvrtek, 16. ledna 2020
Close
Inzerce
16. 1. 13:22 MACHÁČEK: Trumpův plán pro Írán - narušení režimu
Lidové noviny
Po zabití generála Solejmáního se zdálo, že se i umírněnější část íránské veřejnosti semkla kolem teokratů a ajatolláhů a v tomto směru – jak koneckonců řekl i český prezident Miloš Zeman, který jinak propaguje zabíjení teroristů drony, kde může – nesplnilo svůj účel.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,73 -0,075%
USD 22,59 -0,381%
CHF 24,80 -0,391%
16. 1. 12:30 Žáček v rozhlasovém vysílání chtěl zdriskreditovat Ústavu pro studium totalitních režimů, tvrdí vědečtí pracovníci
Lidové noviny
VYJÁDŘENÍ PRACOVNÍKŮ ÚSTR „Vystoupení bývalého ředitele a následně šéfa kanceláře ředitele ÚSTR, nyní poslance Pavla Žáčka v pořadu Pro a proti Českého rozhlasu dne 13. ledna 2020 bylo další v dlouhé řadě jeho osobně motivovaných snah diskreditovat práci Ústavu pro studium totalitních režimů a tím pádem i nás, coby jeho odborných pracovníků.“
 To se mi líbí Odpovědět
16. 1. 5:00 HUDEMA: ČSSD jako asociál. Strana si naběhla se superhrubou mzdou
Lidové noviny
Život v koaliční vládě není pro malé strany žádná selanka, a tak se musí odlišit od svého velkého partnera. Ukázat jiný názor, zaujmout voliče. Ovládali to kdysi třeba lidovci nebo ODA. Ovšem i tahle zdánlivě jednoduchá strategie se musí umět. Protože jinak můžete dopadnout v očích veřejnosti jako škodič a asociál, který okrádá vlastní voliče. Jako se to teď povedlo sociálním demokratům.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 1. 5:00 Poslední slovo Karla Olivy: Důchodcovská reforma
Lidové noviny
Stárneme. Každý sám za sebe a také v průměru – což je triviální tvrzení, ve veřejném prostoru se to omílá pořád dokola, takže to každý ví. Pro ten zvyšující se průměrný věk jsou dva důvody: jeden, že se dožíváme stále vyššího věku, a ten je jistě potěšující, druhý, že se rodí relativně málo dětí, a o tom neumím rozhodnout, zda je to dobře, nebo špatně: jedni tvrdí, že pokles populace sníží zátěž na matičku Zemi, jiní vidí negativum v tom, že při takovém vývoji jednou nebude dost pracovní síly na financování důchodů.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 20. září 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat