Zpět Lidové noviny Čtvrtek, 23. ledna 2020
Hledat Rubriky 23. 1.

Lidové noviny

Čtvrtek, 23. ledna 2020
Close
Inzerce
23. 1. 18:20 KOPECKÝ: Okoukaní lidovci?
Lidové noviny
Leden ještě zdaleka neskončil a máme tu unikum. Od počátku kalendářního roku už na celostátní úrovni rokovaly dvě parlamentní strany a v sobotu to čeká ještě třetí. Shodou okolností se seřadily přesně podle věku. Po prvních a – po všech stránkách – nejmladších Pirátech se sešli ódéesáci a do třetice všeho dobrého (či zlého?) se brzy shromáždí starobylí lidovci.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,54 -0,051%
USD 25,54 +1,061%
CHF 26,11 -0,011%
23. 1. 9:00 HUDEMA: Čínská smrt. Na epidemie platí hlavně pravdomluvnost
Lidové noviny
S novým rokem přišla i nová světová hrozba. Potenciálně smrtelný virus, který se objevil v čínském městě Wu-chan, teď míří do dalších zemí. K jeho rozšíření přitom přispěli čínští soudruzi, kteří udělali chybu. Chybu, kterou si nemůžeme dovolit příliš často opakovat.
 To se mi líbí Odpovědět
23. 1. 1:34 K pořádku pomohla i vyhláška omezující pití alkoholu v ulicích
Lidové noviny
Pravá „bílá“ zima se svým příchodem stále otálí, ale i přesto musíme být připraveni na to, až udeří ve své plné síle. A to samozřejmě nejen v souvislosti s údržbou silnic a chodníků, ale také zajištěním střechy nad hlavou pro ty, kteří žijí na ulici.
 To se mi líbí Odpovědět
23. 1. 1:15 Všechny bezdomovce nelze zatracovat
Lidové noviny
Bezdomovectví je zvláště ve velkých městech stále palčivějším problémem. Počet bezdomovců se jen v Ostravě odhaduje na zhruba devět stovek.
 To se mi líbí Odpovědět
23. 1. 0:00 Poslední slovo Karla Olivy: Impeachment
Lidové noviny
Když chtějí bozi někoho zničit, pomatou ho na rozumu, říkalo se už v antickém Řecku. Konkrétně doloženo to máme v Sofoklově Antigoně, ale bývala to zřejmě obecná moudrost, jak o tom svědčí třeba bájné osudy Héraklovy: bohyně Héra ho neměla zrovna v lásce, což lze do jisté míry pochopit, protože byl synem jejího manžela Dia s pozemšťankou. Zejména těžce snášela jeho vcelku poklidný a spokojený rodinný život.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 6. dubna 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat