Zpět Lidové noviny Úterý, 11. srpna 2020
Hledat Rubriky 11. 8.

Lidové noviny

Úterý, 11. srpna 2020
Close
Inzerce
11. 8. 16:59 SINGER:Vlaštovky blížících se voleb. Zrušení superhrubé mzdy přineslo námět k debatě, víc si od toho neslibujme
Lidové noviny
Troje volby, které nás v příštím roce a půl potkají, konečně vnáší do koronavirem přesycené veřejné debaty tradiční témata – penze a daně.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,11 +0,339%
USD 23,30 +0,433%
CHF 25,10 +0,100%
11. 8. 11:44 MACHALICKÁ: Drsná Juráčkova demytizace
Lidové noviny
Paměti žen, které žily po boku slavných mužů, nezřídka bývají pokusem o vystoupení z pozadí, neřkuli zapomnění. A pak ještě pomstít se za léta ústrků, sobeckého prosazování se a nevěr také není marné. Třeba Francoise Gilotová to u Picassa zvládla na jedničku s hvězdičkou, její pohled na mistra v nedbalkách byl příšerný, ale tak autentický, že mu skoro nešlo nevěřit.
 To se mi líbí Odpovědět
11. 8. 9:22 VOKÁČ: Nepovedená aukce. Česku se nedaří zvýšit konkurenci v mobilních sítích
Lidové noviny
Řadu let čekají Češi na to, že se s místním mobilním trhem něco stane a začne fungovat konkurence. Tou nadějí, k níž se zraky mnohých upírají, je aukce frekvencí pro budoucí 5G sítě. Stát se tváří, že konkurenci přivést chce, jenže to, jak nastavil aukci, přinese spíš komplikace a průtahy. Na 5G sítě a skutečnou konkurenci si Češi nejspíš počkají.
 To se mi líbí Odpovědět
11. 8. 5:00 Poslední slovo Radky Kvačkové: Nový druh
Lidové noviny
Hledáte někoho? Mladý pár luštil jmenovky na zvoncích našeho domu a vypadal přitom trochu nejistě. „No, my chtěli vědět, jestli tu bydlí lidi, nebo třeba jenom firmy,“ vysvětlil zvědavost ramenatý blonďák a dodal: „My totiž chceme mít tady za zdí svatbu a píšeme si k ní něco jako scénář….“
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 27. září 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat